Hakkımızda
Hakkımızda
1980 yılından itibaren geri dönüşüm sektöründe önde gelen, sektöre yön veren firmamız; bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlamış, uzun yıllar plastik geri dönüşüm fabrikamızda hizmet vermiş ve ülke çapında tanınan bir firma haline gelmiştir. 2014 yılının başından itibaren 8000 metrekare kapalı 8000 metrekare açık olmak üzere toplam 16000 metrekare olan yeni fabrikamıza taşınarak üretim kapasitemizi, hizmet ağımızı geliştirmiştir.Ar-ge çalışmaları sonucu müşterilerimizin farklı ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda geri plastik hammadde (Polipropilen PP, PE(elteks) = Polietilen) imalat kapasitesini ve kalitesini artırmıştır. Firmamız; otomotiv sektöründe, plastik kasa üretiminde, inşaat sektöründe (yalıtım, kroşe, paspay, konik ayak vs.), kova, saksı, masa, sandalye ve çeşitli plastik oyuncak vb. gibi sektörlerin hammadde ihtiyacına müşteri memnuniyeti odaklı cevap vermektedir. Bu alanda bilimsel faaliyetler ve ar-ge çalışmaları yaparak dinamizm kazanmıştır. İleri teknoloji ve yetişmiş insan gücünü bilimle buluşturan firmamız, bu anlamda ciddi yatırımlar yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlamıştır. Her geçen gün yurtdışı bayi ağını artırarak, uluslararası alanda tanınan yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini genişleterek sürdürmeye devam etmektedir.

VİZYON
Arge ve bilimsel konularda değişime açık, sürekli kendini geliştiren, araştırmacı, yenilikçi ve hızlı; müşteri odaklı sattığı ürün ve hizmete satış sonrası desteğini sürdürerek, yüksek katma değer yaratarak ülke ekonomisi ve çalışanlarına yansıtarak yüksek motivaston ve enerji ilkeleriyle, pazarın tüm dünya olduğu bilinciyle hareket eden, uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş, iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, çalışanlara sahip, kendi faaliyet alanında fark yaratarak sürekli lider olmayı başarabilen, bir firma olmayı başarmaktır.
MİSYON
Daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir dünya için doğaya karşı sorumluluklarını olduğunun bilincinde bir üretim anlayışı ile Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış, topluma, müşterilerine, çalışanlarına, en önemlisi çevreye ve insana karşı sorumluluğunun bilincinde; öncü, itibarlı, değer katan, kurumsal ve etik kurallara bağlı, evrensel ölçülerde; sektöründe lider bir kuruluş olmak.